Ana sayfa Elektronik Beyaz Eşya Arçelik Servis Karşıyaka Klima Bakım Onarım Hizmetleri

Arçelik Servis Karşıyaka Klima Bakım Onarım Hizmetleri

215
0
PAYLAŞ

Çevremin tavsiyelerine uyarak yaz aylarını daha iyi geçirebilmek adına bir klima satın aldım. Böylelikle yaz aylarından şikayetçi olmama neden olan boğucu sıcaklardan da kurtulmuş olacaktım. Seçmiş olduğum klima modeli tam da beklediğim tarzda bir ürün çıktı. Artık yazların boğucu sıcaklarından kurtulmuş olurken, yazında sıcacık bir ortam elde edebiliyordum. Tabi çok beğendiğim bir ürüne daha sonra adeta nazar değdi. Ustalar hızı ve bilgisiyle kısa sürede sorunun çözülmesini sağladı. Ve klima sahiplerinin daha uzun ömürlü şekilde klimalarını kullanabilmeleri için şunları öğütledi

Klimanın Temizliğine Dikkat!
Arçelik servisi çalışanları özellikle klimanın temizliğinin düzenli olarak yapılmasını tavsiye ediyor. Bir süre sonra insanlar klimanın bakım işlerini biraz erteleyebiliyor. Bu durum ise klimanın çalışma şeklinin bozulmasına neden oluyor. Açıkçası bu durum benimde atladığım şeyler arasındaydı. Bundan sonra bu konuya dikkat etmeye karar verdim.

Klimanın Yeri Çok Önemlidir
Klimanın bulunduğu yerin çok önemli olduğunu belirten ustalar, buna yönelik klima alanının doğru bir alanda olması gerektiğini belirtiyor. Özensiz bir şekilde konumlandırılmış klimalarda ise bir süre sonra sorunların görülmesi mümkün olabiliyor. Özellikle ortamda çok fazla tozun ve kirin olması da klimalarda sorun görülmesini kolaylaştıran şeyler arasında sayılıyor. Bu nedenle Arçelik Servis İzmir ekibi mutlaka klimalar için doğru bir yerin seçilmesini tavsiye ediyor.

Arıza Durumunda Servisle İletişime Geçin
Bazı kullanıcıların arıza durumunda klimanın durumuna daha iyi bakmak istediklerini söyleyen ustalar, insanların klima arızalarına kendilerinin müdahale etmek istediklerini belirtiyor. Bunun son derece yanlış bir yol olduğunu belirten ustalar, eğer bir sorun görürseniz hiçbir şey yapmadan doğrudan servisle iletişime geçin diyor. Bu konunun kulağa küpe yapılmasının altını çizen ustalar, konunun acemi kişilerden uzak tutulması gerektiğini belirtiyorlar. Arçelik Servis Karşıyaka bir tık uzağınızda olurken, aslında kullanıcıların bu tarz şeylerle uğraşmasının son derece gereksiz olduğunu söylüyorlar.

BİR CEVAP BIRAK