Ana sayfa Elektronik Cep Telefonu iPhone 8 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

iPhone 8 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

256
0
PAYLAŞ

Apple, için tanıtım tarihi belirlemiş ve 12 Eylül’de büyük bir lansman yapacağını duyurmuştu. tanıtım duyurusundan sonra ön sipariş ve satış tarihleri de ortaya çıktı.

Apple, genellikle yeni iPhone’u tanıttığı haftanın Cuma günü ön siparişleri başlatmakta. Bir sonraki Cuma günü de yeni iPhone’u satışa çıkarıyor. Alman sitesi Macerkopf, bu yıl tanıtılacak iPhone modelleri için 15 Eylül’deön siparişin, 22 Eylül’de ise satışın başlayacağını açıkladı.

Apple, son beş yılda Eylül ayındaki iPhone merkezli etkinliklerinden sonra iPhone satışları için genelde benzer bir formüle uyuyor. İlk hafta ön sipariş almaya başlıyor. Etkinlikten 10 gün sonra da yeni iPhone’ları satışa çıkarıyor.

17-09/07/iphone-8-cikis-tarihi-sizdi.jpg

Şirketin iPhone 8 için de bu formüle uyması bekleniyor. Alman sitesi Macerkopf’a göre Alman operatörler 15 Eylül ön sipariş tarihine ve 22 Eylül satış tarihine hazırlanıyorlar. Bu tarihlerde tabiki değişiklik olabilir. Apple, iPhone 5s’te olduğu gibi ön siparişe girmeden satışa başlayabilir.

Apple, iPhone 8’i 12 Eylül Salı günü Türkiye saati ile 20.00’de Apple Park kampüsündeki Steve Jobs Tiyatrosu’nda tanıtacak. Etkinlikte iPhone 7s, iPhone 7s Plus, LTE özellikli Apple Watch ve 4K Apple TV‘yi de tanıtması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK