Ana sayfa Elektronik Cep Telefonu Samsung Galaxy Note 8 Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 8 Ortaya Çıktı

170
0
PAYLAŞ

Samsung’un son amiral gemisi olarak adlandırdığı telefonu Galaxy S8 ve S8 plus’tan sonra şimdide gözler daha da yeni amiral gemisi ‘e çevrildi.

Özellikle Note 7 talihsizliğinin ardından işleri pek yolunda gitmeyen Samsung, radikal değişikliklere imza attığı yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile bu durumu lehine çevirmek istiyor. Ayrıca bununla kalmayan Samsunganlaşılan o ki Note 8 üzerindeki çalışmalarını bitirmiş bile. Zira cihazın bugün çalışır haldeki ilk görseli sızdırıldı bile!

Note 8 çalışır halde görüntülendi!

Merakla beklenen ve Samsung’un Note serisinin bir sonraki nesil üyesi olacak olan yeni Note 8, bugün çalışır halde ilk defa görüntülendi.

Yukarıdaki sızdırılan görselde bulunan ve Note 8 olduğu iddia edilen bu cihaz, sizlerin de fark edebileceği üzere, Galaxy S8 Plus’dan bile büyük olmasına karşın benzer tasarım hatlarına sahip ( Bixby tuşu da dahil ).

Ayrıca cihazın yanında bulunan S Pen’in, Note 5 ve Note 7’de kullanılan S Pen’lere çok benzediği de dikkat çeken başka bir ayrıntı ( zaten her iki cihazda kullanılan kalemler birbirine çok benzer ).

Son olarak, sızdırılan görselde bulunan cihazın, her ne kadar yeni Galaxy S8 tasarım hatlarını taşısa da, bir prototip olma ihtimalinin de çok yüksekolduğunu belirtmeden geçmeyelim.

BİR CEVAP BIRAK