Ana sayfa Elektronik Cep Telefonu Samsung Galaxy S9 Detayları Belli Olmaya Başladı

Samsung Galaxy S9 Detayları Belli Olmaya Başladı

243
0
PAYLAŞ

Samsung Galaxy S8 ve S8+ telefonunu çıkaralı çok uzun zaman olmamasına karşın bir sonraki telefonu olan  ve S9+ için detaylar ortaya çıkmaya başladı. Samsung cephesi Note 8 için şu anda yoğunlaşmış durumda. Önümüzdeki günlerde Note 8 piyasaya çıkacak. Note 8 için çalışmalar hızlıca devam ederken bir yandan da Galaxy S9 ve S9+ için çalışmalarını hızlandırmaya başladı.

Samsung’un Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinde ortaya çıkarttığı Infinity Display, kullanıcılar tarafından bir hayli sevildi. Şirketin de yaptıkları iş içine sinmiş olacak ki, Infinity Display’i gelecek telefon modellerinde de kullanmayı düşünüyor.

Gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S9’da da Infinity Display‘i kullanacak. Bu nedenle gelecek amiralde tasarım yönünde minör değişiklikler göreceğimizi düşünebiliriz. Ekran boyutunda da bir değişiklik yapılmayacağı söylenen Samsung, Galaxy S9‘da 5.8 inç, Galaxy S9+‘da ise 6.2 inç Infinity Display kullanacak.

Buna ek olarak yine gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy Note 9’da da parmak izi okuyucuyu ekranın altına gömmeye çalışacak. Bu yöndeki çalışmalarına sıkı şekilde çalıştığı belirtilen Samsung uzmanları, bakalım bu çalışmalarının karşılığını alabilecekler mi.

Öte yandan elbette Galaxy S9 ve Galaxy Note 9 için spekülasyon yapmak için erken. Fakat yeni modellerin Snapdragon 845 işlemci, en az 6 GB RAM ve çift kameraya sahip olması bekleniyor. Elbette bunların yanında işletim sistemi olarak da Android O göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK