Ana sayfa Genel Konular Eğitim 2011 Dikey Geçiş Sınavı

2011 Dikey Geçiş Sınavı

587
0

İyisiyle kötüsüyle sona erdi. Birçok öğrenci mutlu iken birçoğuda mutsuz oldu. Herşeye rağmen dikey geçiş sınavında epey iyileştirme yapıldı. Özellikle intibakta okuldan atılmanın kaldırılması çok iyi bir gelişme. Bunun yanında önceden tercihler sınavdan önce yapılırken artık sınavdan sonra yapılıyor.

Dikey geçiş sınavı hakkındaki gelişmeleri artık takip edemediğimden bazı konularda geç kalıyorum. Dikey geçiş sınavı için www.dikeygecis.org adresini takip edebilirsiniz.

2011 Dgs ( Dikey geçiş sınavı ) sonuçları muhtemelen 15 Ağustos gibi açıklanır. Bundan sonrada tercih maratonu başlar.

2011 DGS’ye Giren Tüm Arkadaşlarımıza Geçmiş Olsun

Bu konu geçmiş olsun konusudur 2011 DGS’ yi tartışmak için buraya tıklayınız.

Belki 1 yıldır belkide daha uzun süredir vermiş olduğunuz emeklerin karşılığını alma günü geldi ve sınavın bitimi ile birlikte son buldu. Hepinize ve size her daim maddi ve manevi olarak destek olan ailelerinize dikeygecis.org yönetimi olarak geçmiş olsun diler ve emeklerinizin karşılığı olarak gönlünüzden geçen yerlerin olmasını temenni ederiz.

Bu bir sınavdı kiminiz çok emek harcayıp hedefinize ulaşmak için elinizden geleni yaptınız. Şimdi sıra sadece beklemekte.. Aslında süreçde şimdi başlıyor diyebiliriz. Bir heyecan, bir umut tam zirve noktasında belki de…

Ama bir gerçek var ki, çalışan gerçekten isteyen ve doğru tercihler yapanlar hakettiklerini alacaklar.

Elbette kazananlar ve kaybedenler olacak ama bu hiç bir şeyin sonu değil, her iki taraf içinde aslında yeni bir başlangıç..

Kimisi yeni bir hayata, yeni bir okula başlangıç yapacak kimisi ise belkide daha sonra kendisi için daha iyi olan hedefe doğru koşacak.

Şimdi sadece tecih ve sonuçlarını bekleme zamanı.

Forumda bir süre sadece 2011 DGS konuları aktif olarak kalacak. Bu konularda 2011 DGS’yi tartışabilir, birbirinize yardımcı olabilirsiniz.. Daha sonra forum tekrar eski haline dönecek ve geçmiş yılların DGS’yi kazananları ile iletişim kurabileceksiniz..

2011 DGS’ye girmiş olan tüm arkadaşlarımız için tekrar geçmiş olsun diler başarılarınızın devamını dileriz.

DGS 2011 Kategorimiz:

DGS 2011

ÖSYM bilindiği üzere yaptığı tüm sınav sorularını yayınlamak zorunda ve bu nedenden ötürü 2011 DGS soruları da ÖSYM sitesinde yayınlanacak. Geçen sene DGS soruları sınavdan sonra hemen ertesi günü yayınlanmıştı. Bu senede beklentimiz en geç bu şekilde.. Fakat ÖSS yoğunluğu dolayısı ile gecikme olabilir.

Sorular belirttiğimiz üzere elbetteki yayınlanacak ama heyecandan ötürü bir çok arkadaşımız soruları burada paylaşıp, sorular üzerinde de yorumlar yapmak isteyecekler. Bunun için aşağıdaki başlıklardan yararlanabilirsiniz:


2011 DGS SAYISAL SORU TARTIŞMALARI


2011 DGS SÖZEL SORU TARTIŞMALARI

Tecrübelerimize dayanarak; sınav haftası her yere konularla alakasız birçok mesaj yazılmaktadır, forum genelinde gereksiz konu ve mesajlardan kaçınmak için forumun birçok bölümü kapalıdır. 2-3 gün içerisinde tüm forum eski haline dönecektir.(gelecekte DGS ye gireceklere daha temiz forum bırakmak görevimiz)

Tekrardan geçmiş olsun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × 2 =