Ana sayfa Elektronik Cep Telefonu 3 Hatlı Cep Telefonları Çıkıyor

3 Hatlı Cep Telefonları Çıkıyor

422
0

Teknoloji geliştikçe beraberinde getirdiği yenilikler bitmek bilmiyor. Bundan 15 yıl önceki cep telefonlarını düşününce ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.

15 yıl önceki telefonlar şimdiye göre odun gibi duruyor. Şimdiki telefonlar kullanıcı istekleri doğrultusunda hazırlanmışlar. Mesaj atma ve konuşmadan ziyade oyun, fotoğraf çekme, video izleme, şarkı dinleme gibi özellikleriyle yeni telefonlar tercih edilmeye çalışıyor.

Yine 15 yıl önce biri çağrı atsada telefona baksak diye telefonun başında beklerken şimdi gelen çağrılardan, mesajlardan telefonu elimizden düşürmüyoruz.

Hatta artık tek hat bile kimseye yetmiyor. Çift hat alanlar çift telefon taşıyorlardı. DAha sonra bu çift hat kullananlar için çift hatlı cep telefonları yapıldı. Pek yaygın olmasada birçok kişi bu telefonları kullandı.Ve şimdide 3 hatlı telefonlar geliyor.

Birden fazla telefon hattına sahip kullanıcıların bir çok telefon üreticisinin ürettiği çift hatlı cep telefonlarına rağbet ettiğini gören Spreadtrum, 3 hatlı cep telefonları için çip üretmeye başladı. İş adamlarının ve ajanların kullanacağını düşündüğünü açıklayan Spreadtrum firması 3 hatlı cep telefonuları için ürettiği çipleri bir kaç ülkede denemeye başladı. Yapılan bu teknolojinin ne zaman ve hangi firmalar tarafından piyasaya sunulacağı daha belli olmasa da bir çok kişi şimdiden bu teknolojinin geleceğini merakla bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × one =