Ana sayfa Elektronik Cep Telefonu 3G için Önkayıtlar Başladı

3G için Önkayıtlar Başladı

327
0

Reklamlarını neredeyse ezberledik. Çoğu haberlerde teknolojisinden bahsediliyor. ile ulaşılan hızlar gerçekten tatmin edici düzeyde. Bu kadar reklamın ardından sonunda piyasaya çıkıyor. 30 Temmuz da kullanıma sunulacak olan için Turkcell önkayıt işlemlerine başladı bile.

Önkayıt yaptırmak için yapmanız gereken tek şey telefonlarınızın kısa mesaj hanesine yazıp 2323′e göndermek. Bu gönderdiğiniz mesajın hemen akabinde ise ‘Erken başvuru talebiniz alınmıştır. hızını ve yenilikçi servislerini kapsama alanında 30 Temmuz’dan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz.’ şeklinde bir mesaj ulaşacak sizlere.

Halen 3G fiyatlandırması hakkında kesinleşmiş bir tarifeden söz etmek imkansız olsa da, şimdilik elimizde olan bilgiler, 3G üzerinden yapılacak olan görüntülü konuşmaların halihazırdaki sesli konuşmalar ücret tarifesi ile aynı olacağı yönünde. Yine mobil internet paketlerinin de, bugün olduğundan daha hesaplı ve çeşitli olacağı da Turkcell tarafından bildirilen bir başka şey.

Son olarak, 3G’ye geçme işleminde herhangi bir ücret alınmayacağını ve sadece 3G kullanım ücretlerinin faturaya yansıtılacağını da belirterek haberimizi sonlandıralım.

turkcell 3g

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × 2 =