Ana sayfa Tv Dizileri Adını feriha koydum dizisinde bu hafta neler oldu ?

Adını feriha koydum dizisinde bu hafta neler oldu ?

449
0

İlk yayınlanmaya başladığı günden beri klasik türk dizisi temalarının hepsini barındırması yönü ile adını feriha koydum dizisi yoğun izleyici kitlesi yakaladı. Her cuma Show tv ekranlarında 20:00 da yayınlanan dizinin klasik hikayesi şöyle: Feriha, Rıza isimli babası, Annesi (Vahide Gördüm), abisi ve abisinin karısı ile bir kapıcı dairesinde yaşamaktadır.

Klasik bir fakir zengin çatışması halinde geçen adını feriha koydum izle dizisinin reytingleri yüksek seviyelerde seyretmekte. Dizinin en son bölümü yani 47. bölümünde yaşanlar ise şöyle; Feriha ve sevgilisi Emir tüm ailelerini geride bırakıp, gizli gizli aşk yaşamaktan da sıkılarak istanbul dışında bir yerde evlenirler. tüm ailesini geride bırakan aileleri arasında bazı gerilimler yaşanmaktadır. Feriha’nın babası kapıcı Rıza sie feriha’yı anlık fevrilik ile evlatlıktan reddeder.

Emir ve Feriha kısa bir süre mutlu da olsalar ailelerinden uzak yaşamak onları pek mutlu etmemektedir. İStanbul’a dönmeye karar veren çift; tam o sırada bu duruma çok fazla üzülen Rıza’nın kalp krizi haberi ile gidişlerini hızlandırırlar. Adını feriha koydum son bölüm‘de diğer yaşananlar; Bu arada düğün zamanında Gülsüm ve Koray’ın evlilik törenlerini basan Hande yüzünden araları da iyice bozulmuş ve gerilmiştir.

Dizinin reytinglerinde bu günlerde düşme yaşanmaktadır. bunun sebebi ise yine aynı saatlerde yayınlanan yalan dünya izleyicileri nedeniyledir. Kanal D ekranlarında her cuma yayınlanan Yalan dünya dizisi de sağlam kadrosu ve komik bir sitkom olması nedeni ile baya bir izleyici toplamıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × three =