Ana sayfa Tv Dizileri Asi Dizisi 58. Bölüm Fragmanı – 20 Mart

Asi Dizisi 58. Bölüm Fragmanı – 20 Mart

294
0

Kanal D ‘nin sevilen dizisi ‘nin 20 Mart Cuma günü gösterilecek olan 58. bölüm fragmanı yayınladı. Televizyondan izleyemeyenler yada sürekli kaçıranlar aşağıdan izleyebilir.

 

 

Bir hatırlatma olması içi 57. Bölümün Özeti:

Yıllar sonra…

Aradan yıllar geçiyor ve her şey unutuluyor. “Peki ya aşk unutulur mu?” sorusu ise kalplerdeki yanıtını arıyor.
Kardeşinin ölümünden sonra ’yi terk edip giden Demir, teyzesinin kaza haberiyle beş yıl sonra yeniden Antakya’ya döner. Geçen yıllar, ’nin, Demir’e olan öfkesini, kırgınlığını unutturabilmiş midir? Demir’i gördüğünde, ’nin kalbi acaba yeniden aşkla çarpacak mıdır? 
Demir, Antakya’ya girerken karşılaştığı sevimli kızın kendi kızı olduğunu bilmemektedir. 
Demir’le birlikte gelen Kerim ise, Defne ile Zafer ilişkisini öğrendiğinde Antakya’da kalmaya karar verir. Kerim, yıllar önce kaybettiği aşkını kazanmak için Demir’den daha atak davranır. Defne ise Zafer’le evlenmek üzeredir. Ancak İhsan Bey bu evliliğe karşıdır. Demir’in dönüşü Asi ve ailesinde büyük bir tedirginlik yaratır. Demir’in, Asya’nın kendi kızı olduğunu öğrenmesiyle birlikte her şeyin yeniden başlayacağından korkarlar. Asi, Demir’le karşılaşmak bile istememektedir. Demir ise uzaktan bile olsa son bir kez Asi’yi görmek için çabalarken, Asi’nin bir kızı olduğunu öğrenir.   

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight + 2 =