Ana sayfa Elektronik Beyaz Eşya Avcılar Airfel Servis Numarası: 444 88 48

Avcılar Airfel Servis Numarası: 444 88 48

226
0

Kombi sistemleri, evlerin ısınması ve suların ısınmasında yardımcı olmaktadır. Hermetik kombi ve Yoğuşmalı kombi seçenekleri satışa sunulmaktadır. Yaşamı kolaylaştırmada son derece faydalı olan bu ürünler bireylerin konforlarını artırmada yardımcı olmaktadır. Genel bir ihtiyaç halini alan kombiler şimdilerde her evde kullanılmaktadır.

Kombi ve ısıtıcı alanında birkaç firma mevcuttur. Airfel de bu firmalar arasından öncü durumdadır. Kaliteli ürünleri ile çeşitli ürün kataloğuna sahip ve ülkenin her yerinde ürünlerine ulaşmak mümkündür. Bunun yanı sıra Dünya’da da adından söz ettirmektedir. Yaptığı çalışmalar ile çeşitli ürünler üretmekte ve geliştirmektedir. Ar-ge bölümleri ile ürünleri geliştirerek daha rahat ve kullanışlı ürünler sunmayı planlamaktadır.

Bu ürünlerinin yanı sıra yetkili servis hizmetleri de mevcuttur. Her şehirde belirli sayıda servisi bulunmakta, ürünlerin bakım ve tamirinde destek ve yardımcı olmaktadır. Ürettiği ürünlerin uzun süre kullanışlı olması ve ömrünün uzun olması için belirli aralıklarla bakımların yapılmış gerekmektedir. Bu nedenle ürünler servisler tarafından bakım yapılarak ve tamir edilerek kullanıma sunulmaktadır. Airfel Servis İstanbul şehrinde birden çok şubeye sahiptir. Bu nedenle Airfel kullanıcıları en yakın servis ile iletişime geçebilirler. Airfel Servis Avcılar şubesi ile Avcılar’da ikamet edenlere hizmet vermektedir.

Airfel Servis İstanbul hizmetleri kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Tamir ve bakım için önceden randevu alınarak hizmet sağlanmaktadır. Ürün kısa sürede teslim edilmekte ve hemen kullanılmaya başlanmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight − three =