arama

Ayakkabılarda 2013 Modası Ne Olacak?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Kış aylarında ayağımızı soğuklardan koruması için ve görsel anlamda bizlere hoş gelmesi adına seçtiğimiz ayakkabılar yaz aylarında da daha rahat bir seçim olmalıdır. Sıcakların şu günlerde inanılmaz bir şekilde rahatsız ettiği insanlar ayakkabı seçimlerinde görsellikten önce rahatlığı arıyor. Bu rahatlık için yapılan ilk tercihler arasında babetler geliyor.

Babetler her dönem yaz aylarında en çok tercih edilen ayakkabı modelleri arasında ilk sırayı alır. Daha sonra ise sandaletler geliyor. Bu rahatlığı yaşayan çok iyi bilir ki bu iki model özellikle yaz aylarında sizlere konforlu bir yaşam sunar. Terleyen ayaklar hem sağlık açısından hem de çerce açısından çok da iyi bir durum değildir.

Babet ya da sandalet görsel olarak çok şık ayakkabılardır ancak burada önemli olan ilk şey rahatlıktır. Bu iki ayakkabı modeli kadar rahat bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Zaten yazlık yerlerde dikkat ederseniz insanlar daima sandaletleri tercih ederler çünkü bu dönemin en rahat ayakkabı modelidir.

2013 Ayakkabı Modelleri

Farklı markalar arasında tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz ama karar vermek çok da zor değil. Gözünüze ilk kestirdiğiniz ve sizleri rahatta ettiren modeli sepetinize atınız. Babet ya da sandaletler sitemizin sizlere sunduğu görselleri kullanabilirsiniz.

Ayakkabılar konforun ve şıklığın adresi olmaya devam ediyor. Farklı modeller farklı renkler yaz koleksiyonu adı altında birçok yerli ve yabancı marka adı altında mağazalarda yerini aldı.

tekmoda