Ana sayfa internet Bilgileri Coin Sistemleri Bedava Bitcoin – Free Bitcoin Nasıl Kazanılır?

Bedava Bitcoin – Free Bitcoin Nasıl Kazanılır?

333
0

Sanal dünyanın sanal parası olan Bitcoin sürekli değer kazanmaya devam ediyor. Şu anda Dünya’nın en değerli para birimi durumuna geldi. An itibariyle 1 bitcoin 75.500 TL. Sadece 8 ay önce bitcoin’in 4500 TL olduğunu düşünürsek yükselişi siz hesap edin.

Bitcoin madenciliği ile bitcoin çıkarmakta her geçen gün daha da zorlaşıyor. Bunu fırsata çeviren bir çok websitesi ücretsiz bitcoin kazanmanızı sağlayacak sistem kurmuş durumda. Bu yazımızda bedava bitcoin ve diğer alt coinleri (Litecoin, Dashcoin, Dogecoin) nasıl kazanabileceğinizi aktaracağız.

Sizlere anlatacağımız sistemler birer birer denenmiş ve ödemeler alınmıştır. En fazla bitcoin kazanabileceğiniz site ile başlayalım.

1FreeBitcoin

Freebitco.in sitesi şu anda dünya üzerinde ne fazla kullanılan ücretsiz bitcoin kazanma sistemi olma özelliğini taşıyor. Bu siteye üye olduktan sonra (üye olmak için tıklayınız) üstteki Free BTC kısmından her saat başı roll yaparak ücretsiz bitcoin kazanabilirsiniz. Roll yaptığınızda gelen sayıya göre az veya çok bitcoin kazanırsınız. Ayrıca her hafta çekiliş yapılıyor ve 10 kişiye 1,2 bitcoinden başlayarak hediye ediliyor. Multiply BTC ile de kazandığınız bitcoinleri alt veya üst oynayarak ikiye katlayabilirsiniz.

Site: Freebitco.in

2FreeDogecoin

Yukarıdaki free bitcoin sitesinin yapımcılarının hazırladığı ve Doge Coin kazanmanızı sağlayan bir web sitesi. Aynı yukarıdaki site gibi sistemleri bulunuyor. Öncelikle freedoge.co.in sitesine üye olmanız gerekiyor. (Üye olmak için Tıklayınız.) Üye oldukta sonra Free Doge kısmından roll yaparak her saat bedava doge coin kazanabilirsiniz. Bu sitede şu an için çekiliş bulunmuyor fakat Multiply Doge kısmı ile doge coinleriniz için alt üst oyunu oynayarak coin kazabilirsiniz.

Site: freedoge.co.in

3Litecoin Madenciliği

Herhangi bir donanım satın almadan sadece bilgisayarınızın web tarayıcısını kullanarak litecoin madenciliği yapabilirsiniz. Öncelikle ltcminer.io sitesine girmeniz gerekiyor. Ardından buraya litecoin cüzdan hesabınızı yazarak kendi ltcminer.io hesabınızı açmalısınız. Litcoin cüzdan hesabınızı koineks gibi sitelerden açabilirsiniz. Cüzdan hesabınız ile ltcminer.io sitesine giriş yaptığınız anda litecoin madenciliğine başlamış olacaksınız. Ücretsiz hesap ile günde 0.0035 Litecoin kazanabilirsiniz. Şu 1 Litecoin 1275 TL. Günde 5 tl, ayda 150 TL kazanabilirsiniz.

Site: ltcminer.io

4Havuz Sistemi

Bundan sonraki bedava bitcoin kazanabileceğiniz siteleri bir havuz sistemi ile kontrol edebilirsiniz. Bedava bitcoin kazanabileceğiniz sitelere üye olarak sitelerde sadece bedava bitcoin topla ( Claim ) linkine tıklayarak 3 dakika, 5 dakika ve saatlik olarak biriken coinlerinizi havuz hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bu siteler reklam görüntülemeden para kazanarak bunu ücretsiz olarak havuz hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Bu nedenle adblock gibi eklentileri kapatmanız gerekiyor.

Siteleri vermeden önce şu önemli noktayı belirtelim. Tüm sitelere havuz sitesi olan coinpot.co sitesine üye olurken kullandığınız mail adresinizi kullanmanız gerekiyor. Ardından coinleriniz bu havuz hesabınıza otomatik olarak aktarılıyor.

Havuz Sitesi: Coinpot.co

Coinpot havuzundaki siteler şu şekilde;
1. Moon Bİtcoin: Bitcoin kazanacağınız site.
Link: http://moonbit.co.in
2. Bit Fun: Bİtcoin kazanacağınız site.
Link: http://bitfun.co/
3. Bonus Bİtcoin: Bitcoin kazanacağınız site.
Link: http://bonusbitcoin.co/
4. Moon Dash: Dash kazanacağınız site.
Link: http://moondash.co.in
5. Moon Litecoin: Litecoin kazanacağınız site.
Link: http://moonliteco.in
6. Moon Dogecoin: Dogecoin kazanacağınız site.
Link: http://moondoge.co.in

İyi kazançlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 + three =