Ana sayfa Elektronik Cep Bilgisayarı BlackBerry Curve 3G Türkiye’ye Geldi

BlackBerry Curve 3G Türkiye’ye Geldi

409
0

BlackBerry son zamanlar en çok anılan iş telefonu haline geldi. En büyük rakibi İphone 4 bir sürü sorunla boğuşurken ‘yi sessiz sedasız çıkarmış ve hızlı bir şekilde yoluna devam etmeye başlamıştı.

Turkcell, dünya çapında beğeni kazananan BlackBerry Curve serisi akıllı telefonların en yeni üyesi yi, Türkiye’deki müşterilerin beğenisine sundu.

BlackBerry Curve 3G akıllı telefon tam takım QWERTY klavyesiyle hızlı yazı yazmayı mümkün kılarken, ekranda rahat gezinmek için bir optik trackpad taşıyor. Entegre GPS ve Wi-Fi’a sahip olan cihazda 32 GB’a kadar hafıza kartlarını destekleyen bir microSD/SDHC kart yuvası var.

BlackBerry Curve 3G, Turkcell İletişim Merkezleri’nde satılacak

BlackBerry OS 6.0’a Uyumlu

Üzerinde BlackBerry OS 5.0 yüklü olan BlackBerry Curve 3G aynı zamanda BlackBerry OS 6.0′a da uyumlu. Turkcell sertifikasyonuna bağlı olarak, BlackBerry OS 6.0’nın önümüzdeki aylarda BlackBerry Curve 3G için Turkcell müşterilerine sunulması bekleniyor.

Turkcell, BlackBerry Curve 3G’yi tüm Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve Kurumsal Çözüm Merkezleri’nde müşterilerinin beğenisine sunuyor. Tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 488 USD karşılığı ile satışa sunulan Blackberry Curve 3G, çok yakında avantajlı kontrat seçenekleri ile de satılacak.

:: BlackBerry Curve 3G modelini almayı düşünüyor musunuz?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − 13 =