Ana sayfa Tv Dizileri Çakıl Taşları Dizisi

Çakıl Taşları Dizisi

704
2

Fox TV ekranlarında başlayan yeni bir dizi hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyorum.

Öncelikle dizimiz son dönemde oldukça popüler olan Gençlik Dizilerinden birisi.

Dizimizin ana konusu Üniversite ve Üniversitelere Giriş Sınavları. Yani eski adıyla ÖSS yenilenmiş adıyla LYS.

Sınavdan çakan 5 farklı genç, özel bir üniversiteden burs aldıklarını öğrendikleri gün kendileri, ailelerini ve hayatlarını kurtardıklarını düşünüler. Ancak kurtarma operasyonu yeni başlıyordur ve operasyon ekibi birbirinden ilk görüşte nefret eden bu 5 gençtir.

Kısacası sınav ve üniversite ekseninde dönen bir dizi olacak gibi. Lise dizilerinin tutulmasına rağmen son dönemde yapılan üniversite dizilerinin pek tutulmadığı görmezden gelerek dizimizin uzun soluklu olabileceğini düşünebiliriz.

Çakıl Taşları dizisini yine genç bir kesimin takip etmesini bekliyoruz. Buda aslında bir anlamda iyi bir anlamda ise kötü. Çünkü kanallar ölçülen reytinglere bakıyorlar. Çoğu genç ise Çakıl Taşlarını izlerken interneti kullanacaktır. Buda dizinin bir anlamda reytingini düşürüyor.

Genelde bakıldığında dizilerin reytingi yüksek olanları daha fazla büyüklere hitap eden dizilerdir. Çünkü büyükler interneti kullanmaz TV başında reklamlarla beraber alırlar dizileri. Ama gençlerde durum farklıdır.

Kısacası umudumuz uzun soluklu ve kaliteli bir yapım olmasından yana. Çakıl Taşları izlemek için her Cuma Fox TV ekranına geçmeniz yeterlidir.

2 YORUMLAR

  1. mükemmelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll………………

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen − 18 =