Ana sayfa Genel Konular Oyun Crysis 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Crysis 2 Çıkış Tarihi Belli Oldu

4789
0

Başında türk kardeşlerin bulunduğu Crytek firması dünya çapında oldukça başarılı oldu. İlk olarak Far Cry oyunu ile karşıma gelen firma kendini geliştirerek 2007 yılında Crysis oyununu çıkarmıştı.

Crysis oyundan çok neredeyse Benchmark yazılımı gibiydi. Sisteminizi test etmek için birebirdi. Ayrıca oyundaki herşeyin türkçe olarak da sunulması biz türkleri çok sevindirdi. Yerli kardeşlerin türklere yaptığı bu jest çok olumlu karşılandı.

Crysis başarısından sonra firma Crysis 2 için çalışmalara başlamıştı. Hatta tanıtım videoları, oyun içi videolarıda yayımlandı. Daha önce yapılan duyurularda oyunun 2010 eylülde çıkacağı söyleniyordu fakat bu tarih ertelendi ve yeni tarih hakkında bir açıklama yapılmamıştı.

Crytek uzun zamandır söylemediği çıkış tarihini twitter sayfasında paylaştı. Bu açıklamaya göre Crysis 2 oyunu 22 Mart 2011‘de Amerika’da satışa sunulacak Crysis 2, 25 Mart’da Avrupa’da olacak.

Ayrıca Crysis 2 PlayStation 3, Xbox 360 ve PC platformları için çıkacak. Böylece daha fazla kullanıcı bu oyunu oynayabilecek.

Tüm beklentimi oyunun yine türkçe olarakta geleceği yönünde. Umarız Yerli kardeşler bizlere yine bir jest yapar.

Crysis 2 Çıkana kadar kendimizi şimdilik oyun içi videosu ile tatmin edelim.

[pro-player width=’530′ height=’433′ type=’video’ image=’http://static.shiftdelete.net/img/article/c2_ss_21271939816.jpg’]http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/11404/t_crysis2_e310_urbansiege_gp_gt.flv[/pro-player]

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

thirteen + 12 =