Ana sayfa Genel Konular Eğlence Gençturkcell ile Basketbol Şampiyonasına Katılın

Gençturkcell ile Basketbol Şampiyonasına Katılın

518
0

Hem Dünya Basketbol Şampiyonası’nın hem de Basketbol Milli Takımı’nın ana sponsoru Turkcell, basketbol severleri sevinçten uçuracak bir yarışmaya imza atıyor.

Türkiye’de gerçekleşecek ‘nın ve Basketbol Milli Takımı’nın ana sponsoru Turkcell, şampiyona heyecanını müthiş bir yarışmayla başlatıyor. 2 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek heyecan fırtınasıyla birbirinden muhteşem hediyeler gnçtrkcll’lilerin olacak .

Milli Takım ile Antreman

2 Ağustos-12 Eylül tarihlerinde devam edecek yarışmalar süresince, 10 gnçtrkcll’li şampiyona öncesinde milli takım oyuncuları ile tanışarak, hazırlık kampında antrenmanlarını izleyebilecek, 20 gnçtrkcll’li yarı final veya final maçı için çift kişilik bilet kazanma şansına sahip olacak.

5 gnçtrkcll’li, başarılı milli oyuncumuz Harun Erdenay ile 3 sayılık atış karşılaşması yapabilecek, ayrıca şampiyonada kullanılan 10 top ve millilerin imzaladığı 40 forma ise kazanan gnçtrkcll’lilerin olacak.

Turkcell’le şampiyona heyecanına ortak olmak için gnçtrkcell’lilerin www.gnctrkcll.com üzerinden kayıt formunu doldurmaları ve hediye seçeneklerinden birini tercih etmeleri gerekiyor.

Daha sonra kayıt formunu dolduran gnçtrkcll’lilere SMS ile basketbol veya şampiyona ile ilgili bir soru gönderilecek. Sorulan soruya en hızlı şekilde doğru cevabı veren gnçtrkcll‘li hediyesine kavuşacak. Yarışma için gönderilen SMS’lerden herhangi bir ücret alınmayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × two =