Ana sayfa internet Bilgileri Web Araçları Gmail Maillerimizi Önem Sırasına Göre Ayıracak

Gmail Maillerimizi Önem Sırasına Göre Ayıracak

522
0

Google’daki yeniliklerin ardı arkası kesilmiyor. En önemli servislerinden biri olan GMail’de sürekli gelişiyor. Geçtiğimiz günlerde Gmail’den telefonları arama özelliği getirilmişti. Şu an için Amerika ve Kanada’da uygulanan bu özellik yakında tüm dünya’da hayata geçecek.

Gmail yine yeni bir özellik ile karşımıza çıktı. Gmail’in bu yeni özelliği yine oldukça kullanışlı. Bu özellik eposta’nıza gelen mailleri önem sırasına göre dizerek size gösteriyor. Böylece çok fazla mail alan kişiler ilk sırada sadece önemli mailleri görecek.

Bir nev’i spam filtreleme özelliğinin tam tersi olarak tanımlayabileceğimiz uygulamada, bizlere gelen e-postalar geçmişte yapmış olduğumuz okuma, okumadan silme veya yanıtlama gibi tercihler doğrultusunda önem sırasına göre ayrı bir kategoride en üst sırada yer alacak. Gelen kutumuzu üç ana bölüme ayıracak olan GMail, en üste ‘önemli ve okunmamışlar’ kısmını konumlandıracakken onun bir altında ikincil önemdeki e-postalar ve son kısımda ise ‘diğerleri’ bulunacak.

Tabii bu kategoriler içerisinde ihtiyaç duyduğumuz vakit kendimiz de gerekli düzenlemeleri yapabileceğiz. Bu yeni uygulamadan önümüzdeki hafta itibarı ile Google Uygulamalar kullanıcıları da dahil olmak üzere tüm GMail sahipleri yararlanabilecek. Detaylara ve ilgili videoya buradan erişebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × three =