arama

Google Adwods Reklamları ve Adwords Sertifikası

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Web sitesi, işletmesi olan internet ile ilişkisi bulunan herkesin Google’ın bir veya iki servisini kullanmıştır. (Google’ın yüzlerce servisi var.) Web sitesi olup yayın yapanlar adsense ile para kazanmakta olup işletmesi olanlarda adwords reklamları ile reklam vererek işletmesine müşteri sağlamaktadır.

Facebook reklam hizmeti giderek etkisini artırmaya başlasa da internette arama yapan bir çok kişi Google adwords reklamları sayesinden aradığını bulabilmekte. Google reklam hizmetini daha doğru sonuçlara ulaşma, müşteri – firma etkileşimini en üst seviyeye çıkarma adına sürekli geliştirmeye devam ediyor. Google adwords sertifikası da bunlardan bir tanesi.

Adwords için yeterli bilgisi ve zamanı olmayan işletmeler adwords hizmetini bir danışmanlık firmasından temin etme yolunu tercih ediyor. Türkiye’de yüzlerce belki binlerce danışmanlık firması bulunuyor. Bu danışmanlık firmalarının bilgi ve birikimleri yeterli mi?, tecrübeleri ne kadar?, hangi danışmanlık firması tercih edilmeli? Gibi sorular müşterilerin en zorlandığı soruların başında geliyor.

Google dijital atölye hizmeti ile bir çok alanda eğitimler vermekte ve uzmanlar yetiştirmektedir. İnternete yeni başlayanlar için oldukça faydalı olan dijital ötelye hizmetlerini Google Partner ile devam ettiriyor. Google partner ile Adwords sertifikası alıp işletmenizi adwords konusunda yetkin, dijital reklamlar konusunda üst sıralara çıkarabilirisniz.

Google Adwords Sertifikası, Google adwords reklamları konusunda bilginizi, tecrübelerinizi ve yetkinliğinizi gösteren online bir belge. Google’ın eğitimlerine katılarak, eğitim sonrasında yapılan sınavları geçerek alabileceğiniz bu belge ile adwords uzmanı olabilirsiniz. Böylelikle dijital reklam alanında bilgi seviyeniz en üstlerde olur.

Google Adwords

Google Partner üyeliği ücretsiz olup sonrasında bazı belli başlı koşulları karşılamanız gerekiyor. Bu şartları karşıladığınızda Google Partner Rozeti alarak işletmenizi reklamları daha etkin kullanan bir konuma getirebilirsiniz.

Google Adwords Sertifikası ile kendi işletmenizdeki etkileşimi çok daha fazla arttırabileceğiniz gibi başka firmalara da danışmanlık yaparak gelirlerinizi arttırabilirsiniz.