Ana sayfa internet Bilgileri Google TV Yayına Başladı

Google TV Yayına Başladı

435
0

Google hizmetlerinin ardı arkası kesilmiyor. Sadece basit bir arama motoru olarak hizmete başlayan google şu anda 100 üzerinde hizmeti ile dünyanın lideri konumunda.

Google geçtiğimiz aylarda Google TV hizmetini duyurmuştu. Google TV çokta geç kalmadan bu ay yayın hayatına başladı.

Google TV’nin resmi sitesinde, bu servise ait geniş ve detaylı bilgilendirmeler bulunuyor. Google, bu servisiyle birlikte televizyon dünyasının internet ile iç içe geçme aşamasında oluyor olmasının avantajlarını sonuna kadar kullanmayı planlıyor.

Google TV ile birlikte Google, “Televizyon dünyası, arama motoruyla tanışıyor” sloganını kullanıyor. Zira Google TV kullanıcılara, televizyon anlayışını baştan aşağı değiştirmeyi vadediyor. Uygulama desteği, popüler televizyon şovları hakkında geniş ve detaylı bilgi alabilme sistemi ve Android temelli telefonlara yüklenebilecek olan bir uygulama sayesinde, telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanabilme özelliği sayesinde Google TV, teknoloji meraklılarının ilgisini bir hayli çekti.

Multimedya Platformu

Bu yenilikçi servisin en önemli amacı, tüm interneti televizyonunuza taşıyabilmek. Google arama motorunun televizyonunuza entegre olmasıyla birlikte televizyonunuz da tam anlamıyla bir multimedya platformuna dönüşüyor olacak. Tabii Google bu konuda ne kadar başarılı olabilecek bunu zamanla göreceğiz.

Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net’in haberine göre, Google TV internet sitesinde servisin hemen her özelliği detaylı bir şekilde tanıtılıyor. Google’ın, ürün tanıtım konusunda ne kadar açıklayıcı ve pratik yolları kullanıcılarına sunduğunu göz önünde bulundurursak, bu web sitesi de Google TV’ye ait akıllarda hiçbir soru işareti kalmamasını sağlıyor.

Bağlantı: Google TV

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 + three =