Ana sayfa Elektronik Beyaz Eşya İstanbul Dyson Servis Telefonu – 444 78 56

İstanbul Dyson Servis Telefonu – 444 78 56

351
0

Dünyadaki ilk toz torbasız elektrikli süpürgeyi üreten Dyson markası çok sayıda insan tarafından tercih edilmektedir. Özel servisimiz Dyson markalı süpürgelerde meydana gelen sorunların çözümlerini çok kısa bir sürede etkili olarak yapmaktadır. Süpürgelerde meydana gelen sorunların haricinde yapılması gereken periyodik bakımlar da aynı şekilde servisimizin uzman personeli tarafından özenli bir şekilde yapılmaktadır. Bu bakımlar süpürgelerin performansının daha fazla olması bakımından son derece önemlidir. Dyson Servis Telefonu müşterilerimizin bize ulaşabilecekleri en hızlı iletişim yoludur.

Uzun zamandır İstanbul’da hizmet veren servisimiz bu alanda sürekli gelişim içerisindedir. Elde edilen tecrübelerin müşteriye sunulan hizmete yansıtılması sayesinde müşteri memnuniyeti sağlama noktasında oldukça başarılı olan servisimiz hizmet kalitesini sürekli yukarılara çıkarma hedefi gütmektedir. Bunun için gerek personeller eğitimleri gerekse de teknik altyapı geliştirme çalışmaları sürekli yapılır.

Bunların dışında İstanbul içerisinde yer alan müşterilerimize daha hızlı bir şekilde hizmet verebilmek için yedek parça havuzu da sürekli güncel tutulur.

Dyson servis telefonu ile bize ulaşan müşterilerimiz İstanbul’un neresinde olursa olsun ekiplerimiz olabilen en kısa sürede buraya ulaşırlar. Yanlarında sorunun çözümüne dair gerekebilecek yedek parçaları yanlarında götürürler ki bu sayede tamir ve bakım işlemleri müşterilerimizin adreslerinde tamamlanır.

Yapılan işlemlerin ardından gereken kontroller yapılır ve böylece süpürgeler çalışır vaziyette müşterilerimize teslim edilmiş olur. Servisimiz tarafından verilen hizmetin önceliği sorunların yerinde ve hızlı bir şekilde çözülmesi prensibine dayanır.

Dyson Servis

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

12 − nine =