Ana sayfa Elektronik Beyaz Eşya İstanbul Libelle Servis Telefonu

İstanbul Libelle Servis Telefonu

305
0

Arızalanan makineler, elektronik cihazlar için onarı desteği sağlayan teknik servis sektörü belki de üretim sektöründen daha fazla talep gören bir iş alanıdır. Tabi ki üretim olmaz ise arıza çıkartacak makineler de olmaz. Fakat “üretim 1 kere olmasına karşılık birkaç defa veya daha fazla arıza çıkartabilir.” mantığı üzerinden bir yorum yapıyoruz.

Süpürge üzerine verdiğimiz teknik destek ile kullanıcıların karşılaştığı sorunlara çözüm üretmek için profesyonel ve kalabalık ekip ile her zaman işimizin başındayız. Bizlere telefon numaramızdan ulaştığınız zaman görüşme yapacağınız temsilcilerimiz ise diksiyon ve teknik bilgi üzerine belli eğitimler almış uzman bir ekipten oluşmaktadır. Süpürge teknik desteği üzerine Libelle Servis Telefonu sitemizin ilgili kısmında yer almaktadır ve haftanın her günü hizmete açıktır.

Süpürgeniz arıza çıkardı ve çözüm sağlamak için servisimize ulaşmak üzere telefon numaramızı aradınız ve görüşmeye başladınız. “Süpürgem çalışmıyor. Servis gönderir misiniz?” dediğiniz zaman temsilcimizin size soracağı soru “Sorun tam olarak nedir?” olacaktır. Bu nedenle firmamızı aradığınızda sorunun ne olduğunu ve nasıl gerçekleştiğini tam olarak anlatmanız hem uzman ekibimizin adresinize gelmeden önce konu hakkında bilgi sahibi olmasını, hem de daha hızlı bir onarım sürecinin gerçekleşmesini sağlayacaktır. Süpürgeniz sadece arıza çıkardığın değil belli sürelerde bakım yaptırmak içinde Libelle servis telefonumuzu arayarak bizlere ulaşabilir ve süpürgenizin bozulma imkanını minimuma indirerek daha uzun vadeli kullanabilirsiniz.

WEBSİTE: https://www.libelleservis.org

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − 11 =