Ana sayfa Tv Dizileri Küçük Sırlar Dizisi

Küçük Sırlar Dizisi

517
0

Ebru Akel, Ecem Uzun, Sinem Kobal, Burak Özçivit, Birkan Sokullu, İpek Karapınar, Kadir Doğulu ve Merve Boğulur gibi oyuncuların yer aldığı bir dizi hakkında kısaca birkaç şey yazmak istiyorum

Öncelikle dizimizin adı Küçük Sırlar. Hikâyemiz de Zengin Aile çocukları, bitmek bilmeyen istekleri, şımarıklıkları ve dünyaya bakış açıları çok farklı bir noktadan ele alınmaya çalışılmış.

Dünya televizyonlarında oldukça büyük rağbet gören ve geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Gossip Girl isimli yabancı dizinin bir uyarlaması olarak ülkemizde yayına girdi.

Yayınlandıktan sonra genel olarak izleyici kitlesine baktığımızda gençlerin oldukça ilgi gösterdiğini görüyoruz. Zaten bu durum aslında beklenilen bir durumdu. Çünkü genellikle anlatılan zengin gençlerin hayatı olduğu için izleyici olarak da 30 yaş altı gençlere daha çok hitap etmekteydi.

Küçük Sırları izlemek isteyenler çarşamba akşamları saat 20.15’de Kanal D karşısına geçebilirler ya da internet üzerinden daha sonra takibini yapabilirler.

Küçük sırlar dizisi hakkında birkaç öneride vermek istiyorum. Genel manada diziyi izlerken fazla kesilmemesi için sizlere önerim diziyi izlerken TV başında değil de, internet üzerinden izlemenizdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 + four =