Ana sayfa Genel Konular Oyun Mafia 2 Full Türkçe Yama Yayımlandı

Mafia 2 Full Türkçe Yama Yayımlandı

844
2

Mafia II oyunu bir çok kişi tarafından oldukça sevildi. Türkiye’de oldukça popüler olan oyun türkçe olmadığı için tam anlamıyla anlaşılmıyordu. Türkçe yamasının çıkması uzun zamandır bekleniyordu ve sonunda beklenen an geldi. Mafia 2 oyunu %100 türkçe olacak şekilde bir yama hazırlanarak yayımlandı.

Yama hakkında birkaç bilgi:

– Türkçe yama argo ve küfürlü konuşmalar içermektedir. 18 yaş altı oyuncular için tavsiye edilmez.

– DLC paketi kurulumundan sonra yamayı kurmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde orjinal font boyutu ile oynamak zorunda kalabilirsiniz.

– Yama dosyası virüs kontrolünden geçirilmiştir. İndirdikten sonra sizin de virüs taraması yapmanız önerilir.

– Bu yama dosyası oyun içinde kullanılan özel isimler ve kalıplar dışındaki metinlerin tamamını Türkçe’ye çevirmektedir. (Oyun menüsü, görev metinleri, oyun içi metinler ve video altyazıları vb.)

– Dosyayı oyunu kurduğunuz dizine yüklemeniz gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunu açın ve oyun ayarlarından altyazıları etkinleştirin.

Çevirmenler:
Okan ŞEN (Venomtrk)
Tugay KARABAYIR (Dante)
Yücelen GÜNEŞ (Venomz)

Oyun içi Görüntüler:

İndirmek için Tıklayınız

Alternatif Link

Kaynak

2 YORUMLAR

  1. ya admin ben yüklüyorum tmmı benm oyunun dili ispanyolca hiç bşi anlasılmıo işte sizin siteyi gördüm yükledim giriyorum yine aynı yardım edebilirmisiniz dedigniz herseyi yaptım ama olmadı hep ispanyolca + dili ingilizce bile yapamıyosun :(( yardım adminnn

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen + 8 =