Ana sayfa Bilgisayar Donanım MSI Fuzion Anakartlar

MSI Fuzion Anakartlar

455
0

Türkiye’deki anakart pazarının büyük çoğunluğu Asus ve Gigabyte’ın elinde. Uyguladığı fiyat/performans politikasında başarılı olamayan MSI, son yıllarda Türkiye pazarını neredeyse kaybetti. Hatta firma bir ara Türkiye ofisini bile kapatmıştı. MSI sonunda Türkiye’ye geri döndü ve getirdiği anakart oldukça cazip görünüyor.

ATI ve NVIDIA ekran kartlarını çoklu ekran kartı konfigürasyonunda kullanmaya imkan tanıyan MSI Fuzion anakartlar raflardaki yerini aldı .

MSI P55A-Fuzion ve MSI 870A-Fuzion, MSI’ın eşsiz teknolojisini anlatan Fuzion Zone web sitesi ile kullanıcılara şimdiye kadar eşi görülmemiş bir terfi potansiyeli sunuyor.

MSI Fuzion Teknolojisi

Bu teknoloji kullanıcıların tek bir sistem üzerinde her marka ve seviyeden ekran kartını birlikte kullanmalarına olanak tanıyarak 3D performansında en esnek terfi seçeneklerini sunuyor. Lucid LT22102 işlemcisi sayesinde Fuzion serisi anakartlar, grafik işlemlerinde yük dengeleme ve ölçeklenebilir render desteği sunarak oyun performansını katlıyor.

Intel Platformlar için MSI P55A-Fuzion raflarda yerini alırken AMD platformlar için MSI-870A kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Fuzion teknolojisi kullanıcılara 3 farklı seçenek sunuyor. N-Modunda kullanıcılar herhangi iki farklı NVIDIA ekran kartını, grafik işlemcisi farklı olsa da beraber çalıştırabiliyor.

Üstelik 870A-Fuzion ile AMD platformlarda ilk defa NVIDIA ekran kartlarından oluşan bir çoklu-ekran kartı konfigürasyonu kurulabiliyor. Aynı şekilde A-modunda da kullanıcılar herhangi iki ATI marka ekran kartını bilgisayarlarına takabiliyorlar.

MSI P55A Fuzion ve 870A Fuzion anakartlar MSI’ın üstün OC Genie 1 Saniyede Hız Aşırtma teknolojisiyle geliyorlar.

Fuzion’ın yeni açılan mikro sitesi Fuzion Zone’da kullanıcılar bu yeni teknoloji hakkında detaylı bilgiye Türkçe olarak ulaşabiliyor. Buna ek olarak ideal grafik kombinasyonları ve ortalama performans artışı konusunda da Fuzion Zone kullanıcıları bilgilendiriyor.

Böylece kullanıcılar eski ekran kartlarının yanına ne tür bir ekran kartı almaları gerektiğine daha kolay karar verebiliyor. Kullanıcılar performans artışı sunan son sürüm sürücülere de kolayca erişebiliyorlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 2 =