Ana sayfa Genel Konular Oyun OkeyNet+

OkeyNet+

458
0

Üreticinin Açıklaması : Bildiğiniz Okey+ programının ağ üzerinde birden fazla kişiye oynanabilen hali olan OkeyNet+ ile artık yalnızca bilgisayara karşı değil arkadaşlarınıza karşı da oynayabileceksiniz. Bu program ile okey’e dördüncü aramanıza da gerek yok. İsterseniz tek başınıza, isterseniz 2,3 ya da 4 kişi olarak oynayabilirsiniz.

Oyunun en güzel özelliklerinden birisi eksik oyuncuların yerine programın otomatik olarak Robot oyuncu ataması ve oyunun devam etmesidir. Hatta oyun sırasında oyundan çıkan veya hattan düşen oyuncu(lar) yerine yine otomatik olarak Robot(lar) devreye girmekte ve oyun kesintiye uğramadan devam etmektedir. Üstelik yine ücretsiz ve kısıtlamasız.

Lisans ve Kullanım:

# OkeyNet+ v1.1 programı ücretsizdir
# Programı innDirmek, kullanmak, ücretsiz olması kaydıyla kopyalamak ve dağıtmak serbesttir.
# Program için herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktır.

Programın Özellikleri:

# OkeyNet+ programı Okey+ programının bütün özelliklerini içermektedir ve çoklu oynanma, anında mesajlaşma özelliği bulunmaktadır.
# Programın ilk sürümü olduğu için bazı hatalar ya da eksiklikler ortaya çıkabilir. Bunların bildirilmesi programın gelişmesine ve daha iyi oynanabilir hale gelmesine yardımcı olacaktır.
# Oyunu Internet ya da yerel ağ üzerinden oynayabilirsiniz.
# Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi 2,3 ya da 4 kişi olarak ta oynayabilirsiniz. Eksik oyuncuların yerine programın koyduğu Robotlar geçmektedir ve bu robotları yenmek hiç te kolay değildir.
# Oyun sırasında hattan düşen ya da oyundan çıkan birisi olduğunda yine Robotlar devreye girmekte ve oyun devam etmektedir.
# Programda MSN Messenger benzeri bir anında mesajlaşma özelliği de bulunmaktadır. Dilerseniz mesajlarınıza duygularınızı ifade eden küçük resimcikler de ekleyebilirsiniz.
# Programın kullanımı ile ilgili ayrıntılı bir yardım sistemi mevcuttur.

Uyarılar:

# Program; herhangi bir virüs veya türevi, parazit, trojan, numara çeviricisi, casus (spy) vb. içerik barındırmaz.
# Programın kurulum (Setup) ve kurulumdan sonra oluşan dosyaları en son antivirus programları ile taranmıştır. Ancak, “İnternet ortamında hiçbir şey ‘Tam Güvenilir’ değildir” kuralından hareketle, sizin de bir virüs taramasından geçirmeniz iyi olur.
# Programın innDirilmesi, kurulumu ve kullanımı sırasında oluşabilecek hata ve zarar verici durumlardan yalnızca kullanıcı sorumludur.

 OkeyNet+

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

four + six =