arama

Organizasyon Hizmetlerinde Zirve

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

Organizasyon şirketleri özel gün ve gecelerde kişileri mutlu etmek için ihtiyaçları belirleyen ve mekanın tasarımını yapan şirketlerdir. İyi araştırılarak seçilmelidir. Firma bünyesinde bir çok farklı konsept seçeneği ve deneyimli organizasyon personeli ile hizmet verir. Yapılan mekan tasarımı sadece kişiye özeldir ve modern dokunuşlara sahiptir. Yat kiralama ile yat içinde doğum günü partisi, kına gecesi organizasyonu, bekarlığa veda, özel davet geceleri yapılabilir.

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik kişilerin hayatlarında çok özel anlardan bir tanesidir. Sıradan bir evlilik teklifi olmasın daha farklı ve özel olsun istiyorsanız firma ile görüşerek birlikte karar verin. Dilerseniz yat kiralama ile gökyüzüne yazın, dilerseniz köy evinde sürpriz bir teklife imza atın. Partnerinizin en çok hoşuna gidecek şekilde ve en umulmadık anda edilen evlilik teklifi en unutulmaz olandır. Firmanın evlilik teklifi konseptlerini beğenmezseniz kendi düşündüğünüz konsepti anlatarak firmanın organizasyonu yapmasını sağlayabilirsiniz.

Düğün Organizasyonu

Düğünler gelenek ve göreneklerimizde davullu zurnalı yapılan bir eğlence şeklidir. Düğün şekliniz nasıl olmasına karar verin. Rustik bir düğün mü yoksa daha modern dokunuşlar içeren kokteyl tarzı bir düğün mü? Firma bu unutulmaz gecenizde sizlerin sadece mutlu olmasını ve eğlenmesini hedefler. Kafanızı düğün detayları ile doldurmayın, her şeyi firmaya bırakın. Kır düğünü, salon düğünü, davetlilere ikram edilecek menü, ses müzik sistemi ve seçimi, mekanın tasarımı, gelin ve damadın hazırlanması firmaya aittir.

Dansçı Kiralama

Dansçılar açılışlarda, fuarlarda, partilerde görev alır. Özel davetlerin vazgeçilmezi olan dansçı kiralama ile görsel bir şölene hazır olun. Verilen davetin şekline uygun dansçı kiralayarak güzel bir davet verebilir ve akıma ayak uydurabilirsiniz. Dansçılar kız erkek karışık veya sadece erkek ve kadın olarak seçilebilir. Firma aynı zamanda masa sandalye kiralama ve yat kiralama hizmeti de verir. Ben sadece kiralama yapmak istiyorum derseniz firmanın bu hizmetini alabilirsiniz. İstanbul’da hizmet veren firma müşterilerine kredi kartı ile ödeme imkanı sunar. Firmaya http://yatkiralamaistanbul.com sitesinden ve telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. 7/24 saat iletişim numaralarından organizasyon için bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz telefon numaralarından whatsapp ile de iletişim kurmak mümkündür.

Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı Sunuyoruz

İstanbul

0532 767 57 75 / 0(212 ) 259 62 80 / 0539 863 02 57 / 0552 299 35 46

İnfo@Showlifeorganizasyon.Com

7 / 24 Hizmet

etiketlerETİKETLER