Ana sayfa Elektronik Beyaz Eşya Özel Servis Arçelik Garantisi

Özel Servis Arçelik Garantisi

182
0

Güçlü alt yapımız ve hızlı teknik desteğin yanı sıra, kaliteli servis anlayışımızla Marmara bölgesinde yıllardır Arçelik marka ürünleriniz adına servis hizmeti sunmaktayız. Arçelik marka ürünlerinizi bizlere gönül rahatlığıyla teslime edebilirsiniz. Uzman personelimiz ve kalifiye elemanlarımız sayesinde gözünüz arkada kalmayacaktır. Marmara bölgesi için daima hızlı olmaya çalışıyoruz. Yaygın servis ağımız ve her geçen gün büyüyen ve genişleyen araç filomuz sayesinde bölgenin her noktasına en kısa sürede ulaşmaya ve hizmet götürmeye çalışıyoruz.

Özel Arçelik Servis Telefonu – 444 7 856

Kısır noktalar için özellikle konumlarını belirlediğimiz gezici servislerimiz sayesinde zaman konusunda sıkıntı yaşamıyoruz ve yaşatmıyoruz… Firma olarak hedeflerimiz doğrultusunda teknolojiden uzak kalmıyor ve tüm yeni gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Gün sonu değerlendirmelerimizde gün içerisinde yapılan çalışmaları hep birlikte ele alıyoruz. Düzen ve prensip konusunda disiplini de yanına eklediğimizde karşınıza Arçelik teknik servis firması çıkıyor. İstatistiklere bakıldığında her geçen yıla nazaran daha da gelişiyor ve geliştiriyoruz.

Son teknoloji ile eksiksiz donatılmış olan gezici servis araçlarımız sayesinde pratik çözümlerimizle birlikte olay yerinde siz değerli müşterilerimize servis hizmeti sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimize iyiyi sunabilmek adına personelimizi sürekli olarak eğitiyor ve sürekli olarak bir şeyler katmaya çalışıyoruz. Yerinde saymayı seven bir firma değiliz, bu yüzden sürekli olarak üzerine katarak ilerliyoruz. Tüm servis hizmetlerimizde 1 yıl işçilik ve parça garantisi firmamız tarafından siz değerli müşterilerimize sunuluyor.

Arçelik marka tüm ürünleriniz için bizleri 7 gün 24 saat arayabilir ya da dilerseniz internet adresimizden firmamıza ulaşabilirsiniz. Kaliteli işçiliğin ve güler yüzün tek ve doğru adresi Arçelik teknik servis. Orijinal yedek parçalarımız ve güvenilir işçiliğimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Gereksiz maliyetleri yok ederek sizlere en uygun fiyat listesini sunuyor ve böylece bütçenizi sarsmıyoruz ve sizleri bu konuda da sıkıntıya düşürmüyoruz. Tüm bunlara ek sitemizden Çamaşır makinesi sıkma yapmıyor gibi arızaların çözümlerini de bulabilirsiniz.

Arçelik

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − seven =