Ana sayfa Elektronik Beyaz Eşya Parça Garantili Demirdöküm Kombi Servis Hizmetleri

Parça Garantili Demirdöküm Kombi Servis Hizmetleri

242
0

Kombi özellikle kış aylarında kısa süre içerisinde evin ısınması için kullanılan cihazdır. Yoğuşmalı ve normal olmak üzere iki farklı alanda üretim renkli olan kombileri düzenli bir şekilde kontrol işlemlerinden geçirerek herhangi bir problem çıkmasının önüne geçebilirsiniz. Eğer daha önceden bakım ve onarım işlemleri yaptırmadıysanız ve herhangi bir problem meydana geldiyse İstanbul Demirdöküm Servis tarafından sonra olmaktan hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Uzun zamandan beri bu sektörü içerisinde yer alıyor ve profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Ekip arkadaşlarımız kombi bakım onarım işlemleri konusunda tecrübeli olduğu için kısa süre içerisinde yaşamış olduğunuz tüm problemleri çözüme kavuşturuyor. Üstelik sunmuş olduğumuz hizmetlerden sonra bir yıl boyunca garanti olanakları da sunuyoruz.

Böylece bir yıl içerisinde aynı parçalarda tekrar problem meydana gelecek olursa ek ücret ödemeden gerekli olan bakım onarım işlemlerini tekrar yaptırma şansına sahip oluyorsunuz.

Çekmeköy Demirdöküm Servis olarak uzun yıllardan beri İstanbul çevresinde bulunmakta olan müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğer siz de sunmuş olduğumuz bu hizmetlerden yararlanmak ve çok daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız internet sitemiz üzerinden İletişim bilgilerimiz ile beraber bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız sizden gelecek olan talepler doğrultusunda kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacak ve yaşamış olduğunuz tüm problemleri çözüme kavuşturmak için çalışmalar yapmaya başlayacaktır. Sizleri de aramızda görmekten dolayı mutluluk duyarız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × four =