Ana sayfa Elektronik Cep Telefonu Ramazanda Geceleri Bedava Konuşun

Ramazanda Geceleri Bedava Konuşun

603
0

Tüm bireysel ön ödemeli hat sahibi Turkcell müşterilerinin faydalanabileceği Ramazan Kampanyası’nda, 10 Ağustos- 8 Eylül tarihleri arasında Aylık Nar paketlerinden birini alan Hazır Kart’lılar, 20 TL ya da 40 TL karşılığında 5 katı değerinde TL kazanacak hem de bayram günleri de dahil olmak üzere 30 gün boyunca 22:00–10:00 saatleri arasında tüm Turkcell’lilerle 5000 dakika boyunca ücretsiz olarak konuşma fırsatını yakalayacak.

Hatlarında yüklü olan TL bakiyesinden 20 TL veren mevcut Turkcell müşterileri , dilerlerse 100 TL’lik konuşma ve SMS kazanma fırsatından yararlanabiliyor. Kampanyadan faydalanmak için AYLIK 100 yazarak 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atmak yeterli.

Böylelikle hattan düşülen 20 TL karşılığında müşterinin hattına anında 100 TL yükleniyor. Bu 100TL, 30 gün boyunca Turkcell’lilerle konuşurken ya da mesajlaşırken müşterinin kullandığı tarife üzerinden ücretlendirilerek kullanılabiliyor.

Turkcell’in bu özel aya özel tasarladığı Ramazan Paketi sayesinde; Turkcell aboneleri ay boyunca ücretsiz olarak imsakiye bilgisi, ramazana özel yemek menüleri ve ramazanda sağlıklı beslenme önerilerini her gün ceplerinden kısa mesaj ile öğrenebilecekler. Her türlü telefon modeli ile Turkcell ve Hazır Kart kullanıcıları tarafından erişilebilen servis sayesinde, RAMAZAN yazıp 2222’ye göndererek paketi başlatmak mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 − ten =