Ana sayfa Elektronik Cep Telefonu Samsung Galaxy S9 ile 1000 FPS Hedefliyor

Samsung Galaxy S9 ile 1000 FPS Hedefliyor

528
0

Samsung amiral gemisi olarak nitelendirdiği Galaxy S8 ve Note 8 telefonlarını henüz yeni çıkarmışken bir sonraki modelleri olan S9 ve Note 9 için yeni bilgiler gelmeye başladı. Özellikle Samsung Galaxy S9 için muhtemşem bir kamera deneyimi sunmak istiyor.

4K ve 60 FPS’yi mevcut nesle tam olarak yetiştiremeyen Samsung, söylentiye göre bir sonraki nesil S serisi telefonunda 120 FPS çizgisini bile geçmeyi planlıyor. Yeni söylenti, Galaxy S9’un 1,000 FPS‘ye kadar çıkabilen yüksek kaliteli yavaş çekim yapabilen bir kamerası olabileceğini iddia ediyor.

Koreli teknoloji sitesi ET News, endüstriden bazı kaynakları göstererek Samsung’un Kasım ayında yeni bir kameranın üretileceğini söylüyor. Maalesef raporda Galaxy S9 veya S9 Plus’ın çift lensli kamera sistemine sahip olup olmayacağı konusunda bir bilgi yok.

Görünüşe bakılırsa Samsung, Sony‘nin Xperia XZ Premium ile ulaştığı 960 FPS rekorunu kırmayı planlıyor. Sony, kamerasında kullandığı üç katmanlı teknolojinin patentini almıştı, bu yüzden Samsung’un FPS rekorunu nasıl kıracağı tam olarak belli değil.

Bu söylentiler doğru olsa bile, resmi bir açıklama için en azından 2018’in başlarına kadar beklememiz gerekebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen + 14 =