Ana sayfa Genel Konular TekSoft Ajanda PRO

TekSoft Ajanda PRO

519
1

Üreticiden : TekSoft Ajanda PRO, en gelişmiş CARİ TAKİP yazılımıdır. Aynı zamanda en gelişmiş adres-etiket yazılımıdır.

Bütçe yönetimi, Randevu Defteri, Telefon Rehberi, Günlük, Barkod-Fiyat Etiketi gibi ek özellikler ile komple bir çölzüm sunan TekSoft Ajanda PRO, hesabınızı ve zamanınızı kontrol altına alır.

En gelişmiş Cari Takip Yazılımı

TekSoft Ajanda PRO, en gelişmiş Cari Hesap Takibi yazılımıdır. İşletmenizin borç-alacak durumunu anında gösterir ve bütün cari işlemlerinizi kontrol altına alır. Sadece “Cari Takip” bölümüne girerek, o andaki borç alacak durumunuzu ekranda anında görebilirsiniz.

Programda birçok yerde kolayca cari işlem girebilirsiniz. Aşağıdaki cari işlemler desteklenmektedir:

Alış, Satış, Peşin Alış ve Peşin Satış işlemleri : Alış ve satışlarınızı bu işlemler ile girebilirsiniz. Satışlarınızdan istedikleriniz için kolayca fatura/irsaliye kestirebilirsiniz.

Taksitli Satış : Kolayca taksitli satış yapabilir, taksitler için seri taksit senetleri yazdırabilir, hem cari kartı bazında, hemde tüm taksitler bazında taksit takibi yapabilirsiniz.

Ödeme, Tahsilat, Borç Alma, Borç Verme işlemleri : Bu işlemler ile, nakit akışını kolayca kayıt altına alabilirsiniz.

Müşteri Çeki, Müşteri Senedi, Kendi çek ve senetleriniz için yine işlemler tanımlanmıştır. Bu işlemler ile, Çek ve Senetlerinizin kayıt ve takibini yapabilirsiniz.

Alış-Satış İadeleri : Bu işlemler ile, alış ve satış iadelerini girebilir ve takibini yapabilirsiniz.

Hesap Ekstreleri ve birçok rapor alabilir, cari hesabınızı tam kontrol almanın rahatlığını yaşarsınız.

TekSoft Ajanda PRO’nun Cari Takip bölümü, birçok kolay kullanım özelliği ile, sizi hesap defterlerinden ve cari hesap takibi derdinden tamamen kurtarır.

Faturalarınızı/İrsaliyelerinizi elle kesmek yerine rahatça TekSoft Ajanda PRO ile kesersiniz: Hem zamandan tasarruf edersiniz, hem kesilen fatura ve irsaliyeleri kolayca takip edersiniz, hemde firmanızın imajını güçlendirirsiniz. Eğer karakaplı hesap defterleri ile ticaretinizi takip ediyorsanız, TekSoft Ajanda PRO’ya hemen geçin: Hesabınızı kontrol altına alın. Bilgisayar kullanmayı hiç bilmeseniz bile problem değil: TekSoft Ajanda PRO o kadar kolay kullanılır ki, hiç bilgisayar kullanmamış birisi bile birkaç saat içerisinde kolayca cari takibini bilgisayarla yapmaya başlayabilir.

Bütçe Yönetimi Yazılımı
TekSoft Ajanda PRO, cari işlemlerden kaynaklanan nakit giriş-çıkışlarını otomatik olarak takip etmektedir. Bunun dışında, diğer işletme gelir ve giderlerini takip edebileceğiniz çok kolay kullanımlı bir Bütçe Yönetimi modülü içermektedir. Bu modül ile, işletme giderlerini (telefon, elektrik, su, kira vs.) ve gelirlerini kaydedebilir ve takibini yapabilirsiniz. Detaylı analiz ile tüm giriş ve çıkışların analizini yapabilir, çeşitli raporlar alabilirsiniz.

En gelişmiş Adres-Etiket Yazılımı
TekSoft Ajanda PRO, en gelişmiş adres-etiket yazılımıdır. Telefon Rehberi bölümüne rehber kayıtlarını kolayca girebilir ve arama yapabilirsiniz.

Telefon Rehberi bölümündeki bütün kayıtlar için çok kolayca adres etiketleri, mektup zarfları, hazır mektuplar, ve çeşitli dökümanlar bastırabilirsiniz.

Program içerisinde birçok Avery adres-etiket formu için hazır etiket tasarımı gelmektedir. Ayrıca isterseniz, Etiket Sihirbazı ile kolayca yeni etiket tanımlayabilir ve programa ekleyebilirsiniz.

Seçmeli Etiket Dökümü özelliği ile, kayıtlardan istediklerinizi seçip, sadece seçilen kayıtlar için etiket yazdırabilirsiniz. Üstelik, bütün bu işlemleri tek bir ekranda, TekSoft’a özel kolay kullanım seçenekleri ile rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Etiket sihirbazı ile, tüm Avery adres-etiket formları için kolayca yeni etiket tasarımları oluşturabilirsiniz.

Barkod-Fiyat Etiketi Yazılımı
TekSoft Ajanda PRO, çok kullanışlı bir barkod/fiyat etiketi yazılımıdır. Barkod/Fiyat etiketi modülü ekranında ürün ve hizmetler için kayıtlarınızı girebilir, girilen kayıtlar için kolayca barkod-fiyat etiketleri yazdırabilirsiniz.

Program içerisinde Avery adres-etiket formlarından bazıları için hazır tasarımlar mevcuttur. Ayrıca Etiket Sihirbazı ile kolayca yeni tasarımlar oluşturabilirsiniz ve programa ekleyebilirsiniz.

Seçmeli Etiket Dökümü özelliği ile, kayıtlardan istediklerinizi seçip, seçilen herbir kayıt için ayrı ayrı kaç tane etiket yazdırılacağını belirleyebilirsiniz. Örneğin A ürünü için 8 etiket, B ürünü için 23 etiket gibi kolayca seçebilir ve seçilen kayıtlar için istenilen sayıda etiketi bir adımda yazdırabilirsiniz.

İsterseniz, Ajanda PRO ile entegre çalışan TekSoft Barkod Yazdırma Aracı ile de barkod etiketleri yazdırabilirsiniz. TekSoft Barkod Yazdırma Aracı, windows sürücüsü olan barkod yazıcılarını da desteklemektedir.

Ürün tanımlarına otomatik barkod numarası verme, girilen barkodların geçerliğini kontrol etme gibi seçenekler de mevcuttur.

Ajanda Yazılımı

TekSoft Ajanda PRO, aynı zamanda kullanışlı bir ajanda yazılımıdır:
#

# Görev tahtası ile önemli işlerinizi kaydedebilir ve yapıp yapmadığınızı takip edebilirsiniz.
# Günlük modülü ile, defterde günlük tutmak yerine, günlüğünüzü bilgisayarda tutabilirsiniz.
# Telefon Rehberi ile önemli telefon-adres bilgilerini kayıt altına alırsınız.

Cari İşlemler Analizi, Taksit Takip Modülü, Detaylı Bütçe analizi gibi modüller/işlemler ile, işlerinizi daha kolay yaparsınız. Esnek Raporlama Sistemi (ERS) sayesinde, program ile birlikte gelen 100 den fazla rapor tasarımını değiştirebildiğiniz gibi, kendi rapor tanımlarınızı da programa rahatça ekleyip kullanabilirsiniz.

TekSoft Ajanda PRO, kaya gibi sağlam veritabanı ile sizin için sürekli çalışır. Otomatik yedekleme, isteğe bağlı yedekleme ve kolayca yedekten geri alma gibi işlemler mevcuttur.

9 Adet kulanıcı tanımlanmıştır. Herbir kullanıcının yetkileri ve yapabileceği işlemler sınırlandırılabilir. Çok kullanıcılı lisans ile 9 kullanıcıya kadar kullanılabilir.

# Ajanda PRO, kurulum sonrası DEMO modunda çalışır. DEMO modunda bütün özellikler mevcuttur ve 60 gün süreyle programı deneme amaçlı kullanmanıza izin verilmiştir.

# Yazılımın tam sürümünü:
Tek Kullanıcı Lisansı = 350 YTL
Çok Kullanıcı (Network) Lisansı = 500 YTL (9 kullanıcı aynı anda kullanabilir). şeklinde üreticisinden satın alabilirsiniz.

Not:Program çalışınca, kullanıcı adı ve şifre sorulur. İlk kurulum sonrası kullanıcı şifresi boştur. Şifre alanına birşey yazmadan programı başlatabilirsiniz.

 TekSoft Ajanda PRO

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 + 17 =