Ana sayfa Elektronik Cep Bilgisayarı Tofaş ile Vodafone Anlaştı

Tofaş ile Vodafone Anlaştı

418
0

Vodafone Türkiye, kurumlar için sunduğu yaratıcı ve özel çözümlere yeni bir halka ekledi. Vodafone’un dünyadaki kurumsal iletişim çözümleri know-how’ından yararlanarak tamamen Vodafone Türkiye ve Tofaş’ın AR-GE yeteneklerinin sinerjisinden doğan “Bütünleşik İletişim Çözümleri Projesi”, Tofaş’ın iletişim ihtiyaçlarına uygun olarak mobil telefon, sabit telefon ve internet bağlantısı arasında ayrım yapmayan ortak ve zenginleştirilmiş bir iletişim ortamı sunmasıyla dikkat çekiyor.

Türk iş dünyası için son derece değerli bir örnek teşkil eden projenin Vodafone Türkiye ve Tofaş için kazanımlarını Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray ve Tofaş CEO’su Ali Pandır düzenledikleri ortak basın toplantısı ile aktardılar.

Toplantıda Vodafone Türkiye açısından Tofaş için geliştirilen projenin ve Tofaş ile gelişen işbirliğinin çok anlamlı ve önemli olduğuna değinen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, “Vodafone Türkiye olarak dünya çapında 15 milyonun üzerinde kurumsal müşterisi ve bu müşterilere ait 127 milyon kurumsal hattı ile dünya mobil iletişim sektörü ve 3G lideri Vodafone’nun global tecrübelerini ülkemize aktararak, kurumlarımızın güvenilir iletişim ortağı olarak operasyonlarına değer katmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Nisan 2010 tarihinde Borusan Telekom’u bünyelerine katarak kurumlara toplam iletişim çözümleri sunma konusunda ürün ve hizmet portföylerini tamamladıklarını hatırlatan Timuray, sözlerine şöyle devam etti: Bugün Vodafone Türkiye grup şirketleri olarak, Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin yüzde 38’ine hizmet veriyoruz. Bu alandaki yerleşik varlığımızdan hareketle, kurumsal müşterilere yönelik “toplam iletişim hizmetleri stratejimiz”i mobil ve sabit iletişim teknolojilerini birlikte kullanarak geliştirmeyi ve bu sayede kurumsal iletişim pazarındaki konumumuzu daha da  güçlendirmeyi hedefliyoruz. Tofaş ile birlikte geliştirdiğimiz sabitten mobile toplam yakınsama çözümü, ürün ve hizmetler bütünü olarak bu alanda ne kadar ciddi ve donanımlı olduğumuzun en güzel örneği. Dünyadaki birikimimizi, Tofaş’ın hizmetine sunmaktan mutluluk duyduk.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 1 =