Ana sayfa Bilgisayar Dizüstü TTNET ten Nokia Booklet 3G Kampanyası

TTNET ten Nokia Booklet 3G Kampanyası

615
0

TTNET geçtiğimiz günlerde her eve bilgisayar, her eve internet kampanyasını başlatmıştı. Bu kampanyada aylık 19.99 TL den herkese bilgisayar veriyordu.

TTNET yine bir bilgisayar kampanyası ile karşımıza çıktı. 12 saate varan uzun pil ömrüne, hafif bir kasa ve şık tasarıma sahip olan cihaz, internete sürekli bağlı olmak isteyen aktif internet kullanıcıları için mükemmel bir seçenek sunuyor.

20mm’den ince boyutuyla şimdiye kadar üretilmiş en ince mini dizüstü bilgisayarlardan  birisi olarak tanımlanan Nokia Booklet 3G, teknolojik özellikleriyle de tüm beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Windows 7 Home Premium işletim sistemi ve Intel işlemcisiyle üstün performans sunan Nokia Booklet 3G ile internete, dâhili WLAN, WWAN özelliği ile WiFi üzerinden veya hücresel şebeke bağlantısı olan her yerden sınırsızca bağlanabilinecek.

Nokia Booklet 3G, siyah ve beyaz alternatifleri ile Türk Telekom Bayileri ve Ofisleri’nde satışa sunuluyor.

En heyecan verici teknoloji yeniliklerinden biri olan Nokia Booklet 3G,  Türkiye’de ilk kez ve yalnızca TTNET aracılığıyla sunuluyor. İnternet tutkunları, TTNET’le Nokia Booklet 3G’ye 24 ay, ayda 63 TL taksitle sahip olabiliyor.

Nokia Booklet 3G sahiplerini TTNET’ten bir sürpriz daha bekliyor: 500 MB Akıllı 3G Paketi ayda sadece 6,99 TL’ye sunuluyor.

Kaynak: Shiftdelete

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

thirteen + ten =