Ana sayfa İşletim Sistemleri Windows 7 Türk Telekom Windows 7 Kampanyası

Türk Telekom Windows 7 Kampanyası

512
0

Windows 7 işletim sistemi, microsftun şu ana kadar yaptığı en iyi, en stabil işletim sistemi olarak görülüyor. Henüz XP’yi geçememiş olsada büyüme hızı microsoftu oldukça memnun ediyor. Bunun karşılığını daha fazla alabilmek için çeşitli kampanyalar yapan microsoft son olarakta türk kullanıcılara bir kampanya sundu.

Türk Telekom’la Microsoft Türkiye arasındaki stratejik iş ortaklığı büyümeye devam ediyor. İlk temelleri Microsoft Office Ev ve İş 2010 ile atılan bu ortaklığın şimdiki paydası ise Windows 7 Home Premium işletim sistemi oldu.

Anlaşma doğrultusunda, Türk Telekom aboneleri, faturalarına yansıtılacak 24 ve 36 aylık taksitlerle Windows 7 Home Premium sahibi olabilecekler. Kampanyadan yararlanmak için yapılması gereken tek şey Türk Telekom bayii veya Ofislerine uğramak ya da Kobi Satış Kanalı bayilerini işyerlerine davet etmekten ibaret.

Bunun ertesinde, biz sözleşmeyi imzalıyoruz onlar da bize işletim sistemini veriyorlar. Ödememiz gereken tutar ise peşin verilmeyip faturamıza yansıtılacak:

  • 6,99 TL x 36 ay
  • 9,99 TL x 24 ay

Ayrıca Telekom bize hediye olarak Wirofon Outlook Eklentisi ve Kobi-Soft Müşteri Takip Sistemi yazılımlarını içeren Ek Uygulamalar CD’sini verecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

four + seven =