Ana sayfa Elektronik Cep Telefonu Vodafone Bayram Kampanyası

Vodafone Bayram Kampanyası

474
0

Ramazan bayramına 5 gün kalmışken GSM şirketleri bayramda çok konuşanlar için kampanyalarını duyurmaya başladı. Bir türk geleneği olan bayramlaşmak artık neredeyse sadece telefon açarak yapıldığı için bu kampanyalar bir çok kişinin işine yarayacaktır.

Vodafone’un 17* ülkedeki Vodafone GSM şebekesinde geçerli olan “Dünyayı Gezen” seçeneği ile Vodafone aboneleri çifte bayram yaşayacak. Türkiye’de bir ilk olan bu tarife sayesinde Vodafone’lular, bir yandan bayram keyfini yurtdışında yaşarken bir yandan da sadece 91 Kuruş’a konuşmanın keyfini yaşayacak. Dünyayı Gezen seçeneğini tercih edenlerden aylık sadece 1,21 TL sabit ücret alınacak.

Türkiye’den Yapılan Aramalara Çok Avantajlı Seçenekler

Vodafone, bayramı Türkiye’de geçirecek abonelerini de unutmadı. Vodafone’un özel seçenekleriyle de aboneler, yurtdışındaki tanıdıklarıyla doya doya konuşabilecek. Bayramda Amerika’daki sevdiklerinin sesini duymak isteyen faturalı hat sahipleri “Tek Amerika” seçeneği ile aylık sabit 0,49 TL karşılığında, Amerika’daki sabit ve mobil hatlarla dakikası sadece 20 Kuruş’a görüşebilecek. Faturasız hat sahipleri ise sabit 1 TL ödeyerek dakikası 20 kuruştan Amerika’daki yakınlarını arayabilecek.

Mevcut tarifesine “Dünya Küçük” seçeneğini ekleyen faturalı hat aboneleri ise operatör ayrımı olmadan aylık 3,62 TL sabit ücret ödeyerek yurtdışındaki tüm yönlerle dakikası 35 Kuruş‘tan görüşme yapabilecek. Faturasız hat sahipleri ise bu tarifeden aylık 30 TL ve üzeri yükleme yaparak, dakikası 80 Kuruş’tan yurtdışındaki her yönü arayabilecek.

Cep Avantaj Tarifesi’ndeki Her Yöne Dakikalar Yurtdışı Aramaları İçin de Geçerli

Vodafone Cep Avantaj tarifesini kullanan faturalı aboneler Vodafone’un Türkiye’de ilk kez sunduğu hizmet sayesinde her yöne dakika paketlerini yurtdışı aramaları için de kullanabilecek. Aboneler yedi farklı Cep Avantaj Tarifesi’nden birini seçerek elde edecekleri her yöne dakikalarla yurtdışındaki 346 milyon Vodafone abonesinin yanı sıra Avrupa ve Amerika’yı da kapsayan 50’ye yakın ülkedeki sabit hat numaralarını da arayabilecek. Örneğin, Cep Avantaj içinde yer alan mini tarifeyi seçerek 15 TL ödeyen bir abone, tarifenin sunduğu her yöne 150 dakikayı yurtdışı aramalarında da kullanabilecek.

Vodafone aboneleri, çağrı merkezini arayarak, internetten, SMS yoluyla veya Vodafone Cep Merkezlerine giderek seçtikleri tarifeye kolayca geçebilecek

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − ten =