Ana sayfa İşletim Sistemleri Windows 7 Windows 7 Nasa Uzay Teması

Windows 7 Nasa Uzay Teması

674
0

Uzay insanoğlunun en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Büyük teleskoplar ile uzayı görüntüleyen NASA bu fotoğraflardan oluşan bir windows 7 tema paketi hazırladı.

Microsoft Nasa Uzay teması ile farklı dünyalara kapı açıyor. Bu tema ile evrenin ilginç görüntülerini masa üstünüze arkaplan resmi yapabilirsiniz. Uzaya ilginiz var ise bu tema çok hoşunuza gidecek.

Evrenin en güzel görüntüleri bir tık kadar uzağınızda. Yeni ile Aero görünümüde dahil bir çok yer değişiyor. Temayı yüklemek için aşağıdaki bağlantıdan temayı indirin ve çift tıklayarak uygulayın. Tema otomatik yüklenecektir.

Tema 14 adet muhteşem resimden oluşuyor. Resimlerin çoğunluğu Dünya’daki büyük teleskoplarla çekilmiş. Hubble, Spitzer ve Chandra teleskopları bunlardan bir kaçı.

Windows 7 NASA Uzay Temasını indirmek için Tıklayınız.

Image of M82 or the Cigar Galaxy from NASA's Spitzer and Hubble Space Telescopes, and NASA's Chandra X-ray Observatory Image of the Sombrero Galaxy or M104 from NASA's Spitzer and Hubble Space Telescopes Image of the Heart and Soul Nebula from NASA's Wide-field Infrared Survey Explorer (WISE)
Image of the Whirlpool Galaxy or M51 from NASA's Hubble Space Telescope Image of the Andromeda Galaxy or M31 from NASA's Galaxy Evolution Explorer (GALEX) Image of the Orion Nebula by NASA's Spitzer and Hubble Space Telescopes
Image of the Milky Way Galactic Center from NASA's Spitzer and Hubble Space Telescopes, and NASA's Chandra X-ray Observatory Image of the Cat's Eye Nebula from NASA's Chandra X-ray Observatory and NASA's Hubble Space Telescope Image of the Milky way Galactic Center from NASA's Spitzer Space Telescope
Image of the Cassiopeia A Supernova Remnant from NASA's Chandra X-ray Observatory Image of the infrared sky from NASA's Cosmic Background Explorer (COBE) Image of the cosmic microwave background (echoes of the Big Bang) from NASA's WMAP satellite

Spitzer Uzay Teleskopundan Çekilen Resimlerden oluşan Windows 7 Gizli Uzay Temasını indirmek için TIKLAYINIZ.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

three + 13 =