Ana sayfa Elektronik Cep Telefonu Xiaomi Mi Mix 2 Sadece 58 Saniyede Tükenti

Xiaomi Mi Mix 2 Sadece 58 Saniyede Tükenti

263
0

Xiaomi’nin 11 Eylül günü tanıttığı yeni çerçevesiz amiral gemi modeli Mi Mix 2, satışı sunuldu. Üst seviye özellikleri ve şık tasarımıyla gönülleri fetheden Mi Mix 2 almak isteyenlerse büyük bir yoğunluk oluşturdu.

Oldukça etkileyici bir tasarıma ev sahipliği yapan , 11 Eylül günü bizleri selamlamıştı. 15 Eylül günü Çin’de satışa sunulacağı belirtilen  beklendiği belirtilen tarihte satışa çıktı.

Neredeyse her Xiaomi modellerinde gördüğümüz bu flaş satışlar, belirli bir stokla modelin piyasaya sürülmesi olarak karşımıza çıkıyor. Xiaomi’nin yaptığı açıklamaya göreyse ilk flaş satış sadece 58 saniye sürdü.

Satış rakamının açıklanmadığı Xiaomi Mi Mix 2 almak isteyenlerin yapması gerekense şu anda sadece karaborsa. Esasında oldukça uygun fiyata piyasaya sürülen Xiaomi modelleri, maalesef bu tarz satışlarda karaborsaya düşüyor ve daha yüksek meblağlara alıcı buluyor.

Xiaomi Mi Mix 2 ile tanıtılan bir diğer model olan Xiaomi Mi Note 3modelinin ilk flaş satışının da yakında gerçekleşmesi bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

five + five =